Pielgrzymka do Lichenia 07-09.05.2020

Dzień 1, Poniedziałek, 07.05.2020

Zbiórka przy Parafii przejazd do Rokitna, nawiedzenie sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej, pobyt w Sanktaurium, Msza Święta, następnie przejazd do Świebodzina, gdzie znajduje się największa na świecie figura Jezusa Chrystusa. Przejazd do Paradyża, gdzie znajduje się pocysterski zespół klasztorny. Obiadokolacja i nocleg w DP w Licheniu.

Dzień 2, Wtorek. 08.05.2020

Śniadanie, przejazd do Kalisza. Wizyta i pobyt w Sanktuarium Św. Józefa, gdzie znajduje się liczne relikwie Świętych m.in. zabytkowe relikwiarze, relikwie Bł. Marii Angeli Truszkowskiej, Św. Siostry Faustyny , Św. Joanny Beretty Molli. Czas na samodzielną modlitwę oraz oprowadzanie z siostrą lub księdzem w roli przewodnika po Sanktuarium. Następnie udamy się się szlakiem św. Faustyny Kowaskiej do Świnic Warckich – gdzie znajduje się Sanktuarium urodzin i chrztu św. Faustyny Kowalskiej oraz krótki przystanek w Głogowie w Sanktuarium Maryjnym. Po południu przejazd Lichenia gdzie znajduje się, jedyna w Polsce Bazylika której budowa nastąpiła w całości z datków wiernych. Zwiedzanie Bazyliki . Czas wolny na indywidualną modlitwe. Obiadokolacja i nocleg w DP w Licheniu.

Dzień 3, Środa, 09.05.2020

Śniadanie, przejazd do Kłodawy i zwiedzanie Kopalni Soli z przewodnikiem lokalnym około 2,5 h. Następnie przejazd do Pniew, gdzie znajduje się Sanktuarium Św. Urszuli Ledóchowskiej, Msza Święta. Chwila czasu wolnego i powrót do Nowego Warpna. Planowana godzina powrotu około 18.30.

Koszt pielgrzymki : 440 pln

Cena obejmuje :
- 2 noclegi w pokojach 2, 3 os z wyżywieniem HB ( 2 x dziennie, 2 śniadania i 2 obiadokolacje),
- Ubezpieczenie,
- Transport autokarem klasy turystycznej zgodnie z programem,
- Przewodników miejskich.
Dodatkowo płatne :
- Bilety wstępów do kopalni 30 pln.

Minimalna liczba uczestników 40 uczestników. Ksiądz pełniący opiekę duchową w pokoju 1 os.