10 grudnia 2017

DRUGA NIEDZIELA ADWENTU

1. W dzisiejszą niedzielę przypada XVIII Dzień modlitw i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Z polecenia władzy duchownej specjalną zbiórką do puszek przed wspieramy Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.

2. Wszystkich parafian: szczególnie dzieci z lampionami, młodzież i dorosłych zachęcam do licznego udziału w roratach, sprawowanych w naszym kościele wtorek, środę i piątek o godz.18.00.

3. Zapraszam do nabywania świec caritasowych, które wesprą Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.

4. Proszę o życzliwe przyjęcie opłatka z naszej świątyni, na znak więzi wieczerzy wigilijnej ze stołem eucharystycznym.

5. 14.12. będę przeżywał 31r.święceń kapłańskich, polecam się pamięci modlitewnej moich parafian.

6. Wszystkim solenizantom tygodnia ofiarujemy nasza modlitwę wraz z życzeniami, by Bóg im błogosławił.

7. Bóg zapłać za troskę o kościół, wyrażoną w przygotowaniu świątyni do niedzieli. w sobotę posprzątają kościół pani Maria Koziatek i pan Martenka.