17 czerwca 2018

JEDENASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. Zachęcamy do codziennej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa .

2. W piątek na godz.8.00 Msza św. dziękczynna na zakończenie roku szkolnego. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców.

3. W sobotę przypada Dzień Ojca. Będziemy modlić się podczas Mszy Świętej w intencjach naszych ojców. Dla żyjących będziemy wypraszać obfite Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych wieczny pokój w królestwie Bożym.

4. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

5. Niech jubilatów i solenizantów tego tygodnia ogarnia radość uczestnictwa w królestwie Bożym.

6. Caritas jak co roku organizuje kolonie letnie dla dzieci ze środowisk ubogich. W tym roku w ramach wakacyjnej akcji wyjedzie 500 dzieci. Jednym z podstawowych źródeł finansowania jest zbiórka przykościelna. Dlatego ks. dyrektor zwraca się z prośbą o przeprowadzenie zbiórki do puszki po mszy św. 24.06.