18.05.2026 - Sakrament bierzmowania w Nowym Warpnie

W dniu 18 maja 2026 r. w parafii Nowe Warpno odbyło się przyjęcie sakramentu bierzmowania. Sakramentu bierzmowania udzielił Arcybiskup Wiesław Śmigiel, do którego przystąpiło 21 osób. Wzniosłą atmosferę uroczystości zapewnił występ chóru, który akompaniował podczas mszy świętej.