Kościół w Warnołęce
1. W uroczystość Zesłania Ducha Św. nazywaną w Polsce "Zielonymi Świątkami"kończy się okres Wielkanocy.
2. W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła. W tym dniu zapraszamy na nabożeństwo ekumeniczne o godz.11.00.
3. We wtorek Dzień Matki.Niech nie zabraknie wdzięcznej pamięci o naszych mamach,tych żyjących i tych,które Bóg powołał już do siebie.
4. Zachęcam do wspólnego śpiewu litanii 15 min.przed Mszą św.
5. Dziękuję za wszelkie ofiary.Bóg zapłać.Serdecznie pozdrawiamy Solenizantów i Jubilatów nowego tygodnia oraz Gości i Parafian.