14.07.2024 - CZTERNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. Pan Jezus wysłał swoich uczniów na pierwszą misję.Wyposażył ich obficie w dary duchowe.Cały Kościół do dzisiaj jest wyposażony w te duchowe dary,szczególnie pod postacią sakramentów świętych.Możemy z nich owocnie korzystać tylko wtedy,gdy zaufamy Jezusowi.

2. We wtorek przypada wspomnienie NMP z góry Karmel.

3. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i życzliwości ze strony najbliższych.

4. W następną niedzielę rozpoczynamy kolejny już XXV Tydzień Św.Krzysztofa i Akcję Św.Krzysztof 1 gr za 1 km szczęśliwej jazdy Po Mszy św.poświęcenie pojazdów.Przy tej okazji możemy złożyć ofiarę na zakup środków transportu dla misjonarzy.

5. Tradycyjnie 25.07 wyruszy po raz 40 najdłuższa w Polsce Szczecińska Pielgrzymka na Jasną Górę.Inauguracja 29.07 w Sanktuarium na os.Słonecznym.