20.06.2021 - DWUNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. Informujemy,że od dziś decyzją Episkopatu Polski przestaje obowiązywać dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św.,oraz w święta nakazane.

2. Zachęcamy do codziennej wspólnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

3. W środę przypada Dzień Ojca. Będziemy modlić się podczas nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencjach naszych ojców. Dla żyjących będziemy wypraszać obfite Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych wieczny pokój w królestwie Bożym.

4. W piątek o godz.8.00 zapraszam na Mszę św.dziękczynną na zakończenie roku szkolnego.

5. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych na każdy dzień.

6. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszki Caritasu,przeznaczone na kolonie letnie dla dzieci.

7. Wszystkim ofiarodawcom i dobroczyńcom naszej parafii,osobom sprzątającym kościoły z serca dziękujemy. W tym tygodniu o przygotowanie świątyni prosimy Wladysława Oborskiego i Danutę Piórkowską.