24.03.2019 - TRZECIA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Dzisiejsza Ewangelia przynagla nas do wkroczenia na drogę nawrócenia. Czas Wielkiego Postu stwarza ku temu wiele niepowtarzalnych okazji – jest bowiem czasem łaski od Pana.

2. W poniedziałek 25 marca przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Z obchodem uroczystości związany jest ogłoszony w Kościele Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Zachęcamy wszystkich wiernych do obrony życia poczętego poprzez duchową adopcję.

3. Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy w środę o godz.9.00.

4. Zapraszamy do udziału w wielkopostnych nabożeństwach: Drogi krzyżowej w piątki o godz.16.30 dla dzieci,o 17.30 dla dorosłych oraz Gorzkich żali w niedzielę po Mszy św.o 13.00,a w następną niedzielę przed Mszą św.

5. Jubilatom i solenizantom nadchodzących dni życzymy błogosławionych owoców wielkopostnej przemiany i wszelkich potrzebnych łask.

6. Dziękuję tym,którzy przygotowali świątynię na niedzielę,a w nadchodzącym tygodniu prosimy o to p.Szostak i Chiżyk.

7. Caritas jak zawsze przed świętami prowadzi sprzedaż świec,baranków i kart świątecznych tworząc fundusz na pomoc potrzebującym.