20.10.2019 - DWUDZIESTA DZIEWIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. „Czy Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?” – pytanie wybrzmiewające w dzisiejszą niedzielę może znaleźć wiele odpowiedzi. Ostatecznie sprowadza się jednak do pytania o naszą duchową kondycję. Podejmujmy nieustannie trud gotowości na spotkanie z Panem.

2. Rozpoczęliśmy dzisiaj w Kościele Tydzień Misyjny. Wpisuje się on w trwający w Kościele nadzwyczajny miesiąc misyjny. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na potrzeby misji.

3. We wtorek liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. Zapraszamy do udziału we Mszy Świętej o godz. 18.00. oraz do osobistego sięgania do duchowego dziedzictwa świętego papieża.

4. Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy w środę po różańcu.

5. Zbliża się czas listopadowej modlitwy za zmarłych. Wychodząc ze świątyni, prosimy o zabranie kart wypominkowych.

6. Serdeczna życzenia kierujemy pod adresem jubilatów i solenizantów nowego tygodnia.

7. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy o przygotowanie świątyni przez p.Bożenę Pawłowską i Andrzeja Ułańskiego.

8. Wszystkich jubilatów i solenizantów powierzamy opiece Matki Bożej Różańcowej.

9. W tym tygodniu w piątek 25.10 nie będzie mszy świetej.