19.01.2020 - DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. W Kościele trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Pan Jezus domaga się wzajemnej miłości: „To jest moje przykazanie, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem”. Niech ta miłość stanie się naszym znakiem rozpoznawczym w świecie.

2. We wtorek, 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w środę, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy już odeszli do domu Ojca. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć.

3. Msze św.w dni powszednie o godz.9.00 do niedzieli za +Wilhelminę Winiarz. W poniedziałek pogrzeb o godz.13.00 +Leokadia Stachurska, a w sobotę o godz.18.00 +Kazimierz Kiraga w 2r. Niedziela godz. 10.30 +Aleksander,Stefania,11.30 za parafian,13.00+Maria Garczyńska

4. Program kolędy :
Wtorek ul.Wojska Polskiego i Różana
Środa ul.Wojska Polskiego i Polna
Czwartek ul.Kościuszki str.lewa od kościoła
Piątek ul.ul.kościuszki str.prawa od kościoła
Sobota ul.Słoneczna

5. Obchodzącym w tym tygodniu imieniny i urodziny przekazujemy najlepsze życzenia. Parafianom i gościom życzę błogosławionej niedzieli i najbliższego tygodnia. Szczęść Boże.