26.06.2022 - TRZYNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. W pierwszą wakacyjną niedzielę w tekstach biblijnych pojawia się temat powołania. Czy nie stanowi to dla nas wyzwania, że w czasie odpoczynku mamy być świadkami Bożej obecności i działania w świecie? Prośmy o siłę w dawaniu wiarygodnego świadectwa i o to, byśmy w wolnym czasie nie zaniedbywali naszych chrześcijańskich obowiązków.

2. W środę świętować będziemy uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. To dwa filary, na których opiera się cała nasza kościelna wspólnota. Zapraszam na wspólną modlitwę o godz.9.00 .W Jasienicy Mszę św. odpustową o godz.18.00 odprawi Ks. Zenon Borodo , który przeżywa 65r. święceń kapłańskich .

3. W pierwszy piątek przed południem odwiedzę starszych i chorych parafian z Komunią Świętą, a 0 17.30 zapraszam na modlitwę adoracyjną. Będzie też możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Adorację zakończymy litanią ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa i Mszą Świętą wotywną o Sercu Bożym.

4. Składamy najserdeczniejsze życzenia świętującym w tym tygodniu swoje urodziny i imieniny. Wszystkim, którzy niebawem wyruszą na wakacje, chcemy życzyć bezpiecznej podróży i dobrego wypoczynku. A tych, którzy w naszej wspólnocie będą spędzać czas wolny, serdecznie pozdrawiamy. Pomódlmy się także za zmarłych w ostatnim czasie parafian.