15.11.2020 - 33 Niedziela Zwykła

1. Dzisiejsza niedziela w Kościele powszechnym obchodzona jest jako Światowy Dzień Ubogich. Otwórzmy nasze serca na każdą ludzką biedę i chętnie włączmy się w działalność organizacji społecznych i kościelnych, jak np. Caritas, aby pomagać innym.

2. W środę tradycyjnie o godz. 18.00 gromadzimy się w naszym kościele na Nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zaraz po niej sprawujemy wieczorną Eucharystię.

3. W naszym kościele przez cały listopad codziennie po Mszy św. polecamy naszych bliskich zmarłych w wypominkach.

4. Zbliżamy się do końca roku liturgicznego. Przyszła niedziela, 22 listopada to uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, ostatnia niedziela przed Adwentem , a także wspomnienie Św.Cecylii patronki muzyki kościelnej.

5. Mamy w sprzedaży kartki świąteczne oraz kalendarze adwentowe z Caritasu dla dzieci.

6. Solenizatów i Jubilatów tego tygodnia otaczamy nasza życzliwością i powierzamy Matce Bożej.